%15 BONUS İMKANI

174

Paykasa kartlarınızı almak için ülkemizin neresinde olursanız olun sitemizden yararlanabilirsiniz. Değerli paykasa kart kullanıcıları, her zaman ve her yerden, en uygun şartlarda kart alma imkanlarını sizlere sitemiz sunuyor. Sitemize tıklayarak üye olabilirsiniz. Üye olmadan ziyaretçi olarak da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Birçok avantajla sizlerleyiz. Bonus imkanlarımızdan, özellikle %15 bonus imkanı kampanyalarımızdan çok memnun kalacaksınız. Tek yapmanız gereken, sitemize tıklamak ve içeriğimizi, özellikle de avantajlarımızı incelemek. Genel arama motorunuzdan kolayca, sadece birkaç dakika içinde sitemize ulaşabilirsiniz. Mobil şekilde sitemize ulaşmanız ve indirmeniz de mümkün. E pay sistemi ile paykasa kartlarınızı da alabilirsiniz. Sizlere her şekilde, en kolay ve avantajlı kart alım imkanı sunmaktayız.

Ucuz paykasa al deyince, kesinlikle akla ilk gelen seçenek sitemiz olacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. 5000 Euro limitli paykasa kartlarınızdan, 5 Euro limitli paykasa kartlarınıza kadar, birçok seçenekle ve en uygun kur oranlarımızla sizlerleyiz. Malum, paykasa kartlar Euro üzerinde olmaktadır. Dünyanın dört bir yanında bu özellik değişmemektedir. Ülkemizde ise kartlar kur oranından Türk Lirası’na çevrilerek alım yapılmaktadır. Sitemizde sizlere olabildiğinde en uygun kur oranları üzerinden satış yapmaktayız. Üstelik kampanyalarımızdan ve indirimlerimizden son derece memnun kalacaksınız. Üyelerimizi ve alıcılarımızı her şeyden çok düşünmekteyiz. Bu kampanyalarımızla bedava paykasa almak da elinizde olacak. Tek yapmanız gereken sitemizin size sunduğu avantajları takip etmek olacaktır.

Sistemimizden alım yapmak son derece kolaydır. Alım yapmak istediğiniz kartı seçiniz. Bundan sonra, canlı iletişim hatlarımızdan personelimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizden kart bedelini göndermenizi isteyeceğiz ve bunu bekleyeceğiz. Ödemenizi kredi kartı gibi ödeme sistemleri üzerinden yapabilirsiniz. Bundan sonra, sadece dakikalar içinde sanal kartınızın 16 haneli pin numarası size gönderilecektir. Bu numara ile kartınızı kullanabilirsiniz. Hem pin numarası kesinlikle paylaşılmamaktadır, hem de ödeme ile kimlik bilgileriniz saklı durumdadır. Bu konuda gizlilik olduğundan emin olunuz. Kartlarınızı birçok sitede kullanacağınızdan emin olunuz. Kabul eden sitelerde, paykasa ile ödeme yap seçtikten sonra, hemen pin numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında ne isim ne başka bir bilgi girmenize gerek yoktur.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın


kamu haberleri günlük sağlık haberleri