Doom, konsol sahiplerini üzecek haber!

1.099

Doom, konsol sahiplerini üzecek haber! İd Software tarafından geliştirilen, yaratıklı video oyun serisi olan Doom, Mars’ta yaşanan yaratıklı bir vahşeti kendine verilmiş görevleri yerine getiren askerinden gözünden canlandırılmıştır., 1996‘da Windows 95‘in yaygın duruma gelmesi ile birlikte, İd Software‘in Windows formatında ilk sürdüğü oyun, 2 tane 32 haritadan oluşan tek kişilik senaryo’ya sahipti.

şşşş

Oyun türü FPS, başarılı yapımlarından olan Doom, konsollarda ve PC’de olacak.Son dönemde PC’lerin ardında kalan konsolların Doom’ da nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu.
Digital Foundry ekibi, üst düzey analiz yaparken Doom‘un Playstation 4 ve Xbox One sürümlerini analiz etti, sonuçlar ise konsol sahiplerini üzecek gibi görünüyor. Yüksek çözünürlük ve genelde 60FBS beklentisi ile hazırlanacağı belirtilirken, final sürümlerinde ne yazık ki böyle olmuyordu. Doom’da benzer bir durum geçerli. Doom‘un dinamik olarak çözünürlük analizin de, her iki konsolda da yapılan incelemelerle çözünürlüğün düşeceği izlendi.

support.gen.tr

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın


kamu haberleri günlük sağlık haberleri