Ana Sayfa / Forex / EURJPY Fiyat Analizi
EURJPY uzun vadeli görünümde düşüş eğilimindedir. 01 Mayıs tarihinde, fiyat 117 $ arz seviyesinde direnç buldu. Akşam yıldızı denilen bir ayı mum paterni oluştu

EURJPY Fiyat Analizi

EURJPY Fiyat Analizi.

EURJPY Uzun Vadeli Trend: Ayı

EURJPY uzun vadeli görünümde düşüş eğilimindedir. 01 Mayıs tarihinde, fiyat 117 $ arz seviyesinde direnç buldu. Akşam yıldızı denilen bir ayı mum paterni oluştu; bu, satıcıların momentumunu artırdı ve fiyat, 116 dolarlık fiyat seviyesine aşağı doğru girdikten sonra 113 dolarlık talep seviyesine doğru düştü. 07 Mayıs’ta 113 dolar talep seviyesini test etti. Fiyat sadece belirtilen seviyede düşebilir.

Boğalar, ivme arttıkça 116 $ arz seviyesini kırabilir ve fiyat 117 $ ve 118 $ arz seviyelerini hedefleyecektir. 116 dolarlık arz seviyesinin ayılar tarafından savunulması durumunda, yükseliş eğilimi devam edebilir ve fiyat 115 $, 113 $ ve 112 $ ‘ın altına düşecektir. Göreceli Güç Endeksi periyodu 14, alım sinyallerini gösteren sinyal çizgileri yukarı bakacak şekilde 40 seviyesindedir.

EURJPY orta vadeli Eğilim: Ayı

4 saatlik grafikte EURJPY düşüş gösteriyor. Orta grafikte EURJPY aşağı doğru bir kama oluşturdu. Boğalar fiyatı 117 $ arz seviyesine yükseltmeyi başardı ve üst trend çizgisinin bulunduğu yer burası. Seviyeden seker ve düşük trend çizgisini test etmek için azalır. Döviz çifti 113 $ talep seviyesini düşüremedi, ancak şu anda tersine dönüyor.

Fiyat 21 dönem EMA ve 9 dönem EMA’nın üzerinde işlem görüyor. Göreceli güç endeksi periyodu (14), sinyal hattı bir satın alma sinyalini belirtmek için yukarı gelecek şekilde 50 seviyenin üzerindedir.

HAKKINDA admin

Editörün Seçimi

Hackerlar gerçek haber sitelerinde ‘Nato’yu itibarsızlaştırmak’ için sahte hikayeler yayınlıyor

Hackerlar gerçek haber sitelerinde ‘Nato’yu itibarsızlaştırmak’ için sahte hikayeler yayınlıyor. Bir siber güvenlik firması, bilgisayar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.