Ana Sayfa / Forex / Euro Tahmini: EUR / USD Ne Kadar Düşük?
uro bölgesi ekonomisinin Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl rekor% 7,7 oranında küçüleceğini ve hem kamu borçlarının hem de bütçe açıklarının artacağını öngördü.

Euro Tahmini: EUR / USD Ne Kadar Düşük?

Euro Tahmini: EUR / USD Ne Kadar Düşük?

TEMEL EURO TAHMİNİ: NÖTR

  • Euro Bölgesi’nden gelen bu kadar kötü haberden sonra, EUR / USD en az bir nefes duraklaması beklemektedir.
  • Tabii ki daha hoş olmayan gelişmelerle daha fazla geri çevrilmeyeceğine dair bir garanti yoktur ancak karamsarlıkla zaten çok yaygın olan bir ralli göz ardı edilemez.

EURO FİYAT GÖRÜNÜMÜ: BİR MOLA NEDENİYLE

Euro iktidar bir Alman Anayasa Mahkemesi tarafından sert geçen hafta çarptı o E verdi Merkez Bankası uropean onun tahvil satın alma programı kapsamında alımlar için gerekçe ya Bundesbank kaybetmek üç ay ‘ onun birinde ın katılımını Euro ekonomiyi canlandırmak için temel düzenleri.

Daha da kötüsü , Avrupa Komisyonu, Euro bölgesi ekonomisinin Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl rekor% 7,7 oranında küçüleceğini ve hem kamu borçlarının hem de bütçe açıklarının artacağını öngördü Bu istendiğinde Paolo Gentiloni, Ekonomik ve Mali İşler Avrupa Komiseri beyan etmek “Avrupa Büyük Buhran’dan beri emsali olmayan bir ekonomik şoku yaşanıyor .”

Kamu borcunun altını çizen Almanya, Fransa ve İspanya devlet tahvili satışlarını açıkladı ve EUR / USD cinsinden tepki, 24 Nisan’dan bu yana ilk kez pariteyi 1.08 seviyesinin altına çekti.

EUR / USD FİYAT GRAFİĞİ, GÜNLÜK ZAMAN ARALIĞI (29 OCAK – 7 MAYIS 2020)

EURUSD Fiyat Grafiği

Şimdilik, ECB, Euro Bölgesi’nin koronavirüsün yayılmasının neden olduğu ekonomik acıyı hafifletmeye çalışan tek oyuncu gibi görünüyor – Euro Bölgesi hükümetleri ortak bir mali tepki konusunda hala anlaşamadılar. Ancak, önümüzdeki hafta sorulması gereken soru piyasa katılımcılarının EUR / USD karşısında çok olumsuz olup olmadıklarıdır.

ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’ndan en son Trader Taahhütleri raporu, çiftlere öncekinden daha az net-uzun gösterdi ve kısa pozisyonlar daha yüksek sürdü – muhtemelen olumlu bir sinyal. Teknik tabloya gelince, yukarıdaki tabloda gösterildiği gibi, fiyat şimdi trend çizgisi desteğine yakın. Olumsuz yanı kırılırsa, 1.0636 Mart ayının en düşük seviyesi odaklanacaktı, ancak tutarsa ​​bir miting için bir üs olabilir.

GELECEK HAFTA: GSYİH VERİLERİ

Önümüzdeki haftanın ekonomik istatistiklerine dönersek, Cuma’nın ilk çeyreği ekonomik

Almanya ve Euro bölgesi için büyüme rakamları bir bütün olarak dikkat çekebilir, ancak o zamandan bu yana ne kadar değiştiği göz önüne alındığında, büyük bir tepki olması pek olası değildir.

HAKKINDA admin

Editörün Seçimi

Disney+ Üyelik

Disney+ Plus 2019 yılında Walt Disney stüdyoları ve ona bağlı kuruluşlara ait diziler ve filmleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.