Ana Sayfa / PC Oyunları / Kağıt Mario: Origami Kralı Çok Yakında Çıkıyor
Kağıt Mario: Nintendo Switch için Origami Kralı beklenmedik bir şekilde ortaya çıktı.

Kağıt Mario: Origami Kralı Çok Yakında Çıkıyor

Kağıt Mario: Origami Kralı Çok Yakında Çıkıyor.

Nintendo, Paper Mario hayranlarını 14 Mayıs’ta beklenmedik bir oyun duyurusu ile şaşırttı. Paper Mario: Origami King, Switch için 17 Temmuz’da yayınlandı ve haberler burada izleyebileceğiniz ilk fragmanla birlikte geliyor. Serinin diğer girişlerinde olduğu gibi Intelligent Systems’deki gaziler tarafından geliştirildi.

Geleneksel sıra tabanlı dövüşlerle bulmaca çözme becerilerini harmanlayan yeni bir halka tabanlı savaş sistemine sahip Paper Mario: Origami King, serinin yerleşik formülüne yeni katlamalar getirmeyi amaçlıyor.

Prenses Şeftali garip davranıyor ve oyunun papercraft dünyası Kral Olly adlı kötü niyetli bir figür nedeniyle kargaşaya düştü. Bowser’ın kendi köleleri bile yeni hükümdar için çalışmaya zorlanır. Bowser buna sahip değil, bu yüzden Mario’ya yardım bile teklif etti.

Paper Mario

Mario, krallığı geri almasına yardımcı olacak birçok araç içeriyor, ancak çevreyi genişletmek ve manipüle etmek için “1000 Katlı Kollar” hareketi de dahil. İşe alınacak müttefikler ve çözülecek çok sayıda gizem ile, 2016’da Wii U’nun Paper Mario: Color Splash ile hayal kırıklığına uğratan bir dizi için bir dönüşe dönüşüyor . Bizim Kağıt Mario: Color Splash yorumu büyüleyici görseller takdir ama bulmaca çözme mekaniği de sulandırılmış kendi iyilikleri için buldum.

HAKKINDA admin

Editörün Seçimi

Xbox Series X, Kinect kullanmadığı sürece tüm Xbox One oyunlarını oynayabilir

Xbox Series X, Kinect kullanmadığı sürece tüm Xbox One oyunlarını oynayabilir. Microsoft bugün Xbox Series …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir