Ana Sayfa / Mobil Cihazlar / OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8
OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro inanılmaz benzer telefonlar - güzel ekranlar, üst katman donanım ve çabuk performansı ile. 

OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8

OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8

OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro inanılmaz benzer telefonlar – güzel ekranlar, üst katman donanım ve çabuk performansı ile. İkisi arasındaki ana fark, boyutun yanı sıra, kamera performansıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, 8 Pro daha iyi kameraya ve daha büyük bir ekrana sahip.

Ama bu 200 $ ‘lık bir prim değerinde midir? Bu bireye çok bağlı. Benim düşünceme göre, kişi normal OnePlus 8’i parlatmamalı ve doğrudan Profesyonel için gitmemelidir. Daha küçük kardeş, bazı köşeleri kesmesine rağmen kesinlikle kendi ayakları üzerinde durabilir ve rekabetçi fiyatlandırması onu gerçekten çok kazançlı bir teklif haline getirir.

Tasarım ve sergileme

Tamam, bu yüzden OnePlus 8 Pro’da bu devasa 6.8 inç AMOLED ekran var ve bir güç kullanıcı “Evet, ihtiyacım olan şey bu!” Diye düşünebilir. Ancak, gerçekte, normal OnePlus 8’in ekranı sadece 6,5 inç boyutunda biraz daha küçük.

Boyutlarının ötesinde, yanlarının çerçeveye nasıl eğildiği konusunda da farklıdırlar. OnePlus 8 Pro’nun çok belirgin, dramatik bir eğrisi vardır, OnePlus 8 ise sadece hafifçe kavislidir. Başka bir deyişle, kemerli kenarların hayranı değilseniz, OnePlus 8 size biraz daha iyi uyacaktır.

Ekranların kendisi de aynı derecede güzel – OnePlus burada hiçbir şeyden eksik değildi. Her ikisi de doğru renklere ve yüksek parlaklık özelliklerine sahip AMOLED panellerdir. OnePlus 8 90 Hz yenileme hızına kadar çıkarken, Pro 120 Hz’ye kadar çevirir.

Gözlerimi gerçekten şaşırarak ana ekranlarda tekrar tekrar dolaşırsam, 90 Hz ile 120 Hz arasında küçük bir fark görebilirim. Ancak, dürüst olmak gerekirse, 60’ın ötesine geçtiğinizde, o “tereyağlı pürüzsüz” efekti elde edersiniz, bu yüzden muhtemelen 90 Hz yenileme ile mükemmel bir şekilde memnun kalacaksınız.

Her iki ekranda da beğeninize göre tonlarca renk profili ve kaydırıcı bulunur, ancak OnePlus 8 Pro’nun ekstra bir seçeneği vardır – Konfor Tonu. Bir iPhone’un “True Tone” suna benzer şekilde, ortam aydınlatmanızı analiz eder ve ekranın sıcaklığını daha uygun, hoş bir seviyeye ayarlar.

OnePlus 8 Pro daha sofistike bir kamera modülüne ve biraz daha büyük bir pile sahiptir. Tüm bunlar vücutta daha fazla hacim ve yığılma ile sonuçlanır – temel olarak OnePlus 8’den daha çok “iki elli telefon” gibi hissedilir ve bu da kendisini tek elle kullanıma daha iyi verir.

HAKKINDA admin

Editörün Seçimi

Huawei: İngiltere 5G kit tedarikçisinin rotasını değiştirmeye hazırlanıyor

Huawei: İngiltere 5G kit tedarikçisinin rotasını değiştirmeye hazırlanıyor İngiltere hükümeti, 5G telekomünikasyon ağında Huawei’nin rolü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir