Tekken Mobile Android ve iOS için geliyor!

555

Çoçukluğumuzun dövüş klasiği olan Tekken, mobil platformlarda da boy göstermeye geliyor. Birçok oyunsever yüzünden telefonların ekranları çatlayacak oynamaktan:)

tekken mobile

Bandai Namco tarafından geliştirilen dövüş oyunTekken , iOS ve Android platformlarına gelmeye hazırlanıyorTekken Mobile ile zorlu mücadelelere hazır olun.

Tekken Mobile ile Android ve iOS cihazlarında dövüş zamanı!

100’den fazla dövüşçü seçebileceğiniz Tekken Mobile’da kişisel dövüş stilleri ayarlamak ve her bir rakibe göre bunları adapte etmek mümkün olacak. Hikaye Modu da sunacak olan oyunda üç oyuncudan oluşan bir takım kurabilecek ve Kazuya Mishima’ya Revenant adlı yeni düşmanına karşı olan mücadelesinde yardımcı olacaksınız.

Ayrıca, arkadaşlarınıza ve Dojo modunda diğer kullanıcılara meydan okuyabileceksiniz. Bandai Namco, farklı temalara sahip içerikler için de canlı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Çok yakında App Store ve Google Play uygulama mağazalarında yerini alacak oyun için ön kayıt yaptırdığınız takdirde ve özel bir ödül kazanma şansınız bulunuyor. Şirket, daha fazla kişinin kayıt yaptırması durumunda küresel çıkışta daha fazla ödül sunulacağına da vurgu yapıyor. Tekken Mobile için hazırlanan özel websitesine bu adresten erişebilirsiniz.

 Sizde Tekken Mobile oynayacak mısınız?

Asphalt Serisinin Yeni oyunu StreetStorm, Android ve iOS İçin Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

 

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın


kamu haberleri günlük sağlık haberleri