TeknoSA, 24 Ay Taksitle Cep Telefonu Satışına Başladı!

1.058

“TeknoSA Mobil” markası ile Teknosa cihaz satışına başladı. Müşterilerine 24 ay taksitle istedikleri akıllı telefonları alabilme imkanı sunuyor.

üü

Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre, kullandıkları hatları Teknosa Mobil‘e taşıyan müşterilerin ve yeni abonelerin de faydalanabileceği temlik uygulaması ile akıllı cihaz almayı kolaylaştırmayı hedefliyor. Teknosa’nın bu hizmeti tüm Türkiye genelindeki mağazalarda verilirken, telefonlar ayda 29 liradan başlayan ‘interneti bol’ tarifelerine ek olarak satın alınabilmesinden oluşuyor.
Genel Müdür Bülent Gürcan, TeknoSA Mobil ile temlikli cihaz satışına başlayarak müşterilerine “ilk” niteliğinde bir yeniliği daha sunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını bildirdi.
TEMLİK SİSTEMİ NEDİR?

MERSİN (CİHAN) - Teknosa Mersin Forum AVM Mağazası, 11 Kasım Pazar günü tüketicilerine teknoloji ürünlerinde cazip indirimler ve hediyeler sunuyor.(cihan/ümit pıtır/09.11.2007)

Tek noktada, tek faturada müşterilerinin hem iletişim hem de cihaz ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacaklarını aktaran Gürcan, Teknosa Mobil’in akıllı telefon piyasasındaki pazar payının bu kampanyayla birlikte kısa sürede artacağını öngördüklerini aktardı. Gürcan, “Temlikte en önemli avantajımız, müşterilerimize çok uygun taksitlerle akıllı cihazlarını yenileme olanağı sunuyor olmamız. Üstelik ‘interneti bol’ tarifelerimizle de müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılamayı hedefliyoruz. Bütüncül hizmet ve müşterilere sunduğumuz ödeme kolaylığı ile akıllı cihazlarda adres olmaya devam edeceğiz” dedi.

support.gen.tr

 

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın


kamu haberleri günlük sağlık haberleri