Ana Sayfa / Gündem / Twitter, iOS’ta Yeni ‘Yorumlu Retweetler’ Listelerini Resmi Olarak Başlattı
Sosyal medya haberleri

Twitter, iOS’ta Yeni ‘Yorumlu Retweetler’ Listelerini Resmi Olarak Başlattı

Twitter, iOS’ta Yeni ‘Yorumlu Retweetler’ Listelerini Resmi Olarak Başlattı.

Bunu son birkaç hafta içinde retweet ekranınızda fark etmiş olabilirsiniz, ancak şimdi Twitter en azından iOS’ta aktif edildi .Şu andan itibaren, retweet sayınız hem temel retweetleri hem de yorumları içeren retweetleri içerecek ve hangisinin tweet detayındaki yeni bir listede olduğunu görebileceksiniz. Belirtildiği gibi, Twitter son birkaç haftadır yeni girişleri test ediyor ve güncelleme Twitter’ın görüntülenen katılım istatistikleriyle ilgili genel olarak not edilen bir rahatsızlığı ele almak istiyor.

Şimdiye kadar, Twitter aslında yorum içeren bir retweet’i kendi başına benzersiz bir tweet olarak kabul etti , bu yüzden bunları toplam retweet sayınıza kasten dahil etmedi. Birçoğu bunun muhtemelen Twitter’ın sisteminde bir hata olduğunu öne sürdü, ama değildi – Twitter, yorumlu bir retweet’i normal bir retweet’ten ayrı bir eylem olarak kabul etti. Ancak şimdi, sorun netleştirilecek ve toplam retweet sayınızın tam, her şeyi kapsayan bir listesini elde edebileceksiniz, aynı zamanda ilgili yorumları ve yanıtları görüntüleyebilecek ve bunlarla da etkileşime geçebileceksiniz.

 Android kullanıcıları için endişelenmeyin, Android’de de test ediliyor .

Bu, belirtildiği gibi, Twitter’ın sistemindeki bir kusuru düzelten iyi bir ektir. Toplam sayınıza eklenen ek retweet’ler makyaj istatistiklerinize biraz ekleyebilirken, yorumlarla retweetleri kolayca görme ve bunlarla etkileşim kurma kapasitesi, tweet katılımını artırabilecek önemli ve işlevsel bir gelişmedir. 

HAKKINDA admin

Editörün Seçimi

Hackerlar gerçek haber sitelerinde ‘Nato’yu itibarsızlaştırmak’ için sahte hikayeler yayınlıyor

Hackerlar gerçek haber sitelerinde ‘Nato’yu itibarsızlaştırmak’ için sahte hikayeler yayınlıyor. Bir siber güvenlik firması, bilgisayar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir