En İyi İnstagram Video İndirme Programları

0 votes, average: 0,00 out of 30 votes, average: 0,00 out of 30 votes, average: 0,00 out of 3 (0 votes, average: 0,00 out of 3)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

En İyi İnstagram Video İndirme Programları

 

Instagram Videosu Nasıl İndirilir? Ücretsiz ve En İyi Instagram Video İndirme Programları

Instagram, günümüzde dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olmaktadır. Kullanıcıların attığı içerikler ile büyüyen instagram 2010 Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulmuş, 2012 yılında ise Facebook tarafından satın alınan bir platformdur.

Kullanıcılar ile etkileşimi en yüksek sosyal medya platformu olan instagramda, videolar ise cihazlarınıza kaydedilmemektedir. Instagram ile video indirebilmek için bazı uygulamalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu yazımızda, instagram üzerinden nasıl video indirebileceğinize, video indirmek için kullanabileceğiniz programlara ve çok daha fazlasına ulaşarak instagram üzerinden beğendiğiniz bir videoyu kolaylıkla indirebilirsiniz.

Instagram’dan Video Nasıl İndirilir?

Instagram, üzerinden video indirmek sanılanın aksine oldukça kolay olmaktadır. Beğendiğiniz bir videoyu gerekli araçlar ile çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Instagram üzerinden video indirebilmek için;

  1. Instagram’da beğendiğiniz videoyu belirleyin.
  2. Gönderinin sağ üst kısmında yer alan üç noktaya tıklayın.
  3. Açılan ekranda “Bağlantı” seçeneğine tıklayarak içerik urlsini kopyalayın.
  4. Kullanmakta olduğunuz instagram video indirme programına geçin.
  5. Bağlantınızı uygulama içerisine yapıştırın ve “İndir” seçeneğine tıklayarak videonuzu cihazınıza indirmeye başlayın.

Instagram üzerinden video indirebilmeniz için sadece yukarıda ki adımları sırası ile takip etmeniz yeterli olacaktır.

Instagram’dan video indirmek için, yukarıdaki adımları sırasıyla takip ederek saniyeler içerisinde videonuzu indirip, cihazınızda videonuzu görebilirsiniz.

Instagram’dan Video İndirebileceğiniz En İyi Ücretsiz Uygulamalar

Instagram’dan video indirmek istiyor ve bunu nereden indireceğinizi bilmiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sizler için listelediğimiz aşağıdaki araçlardan herhangi bir tanesini kullanarak Instagram’dan beğendiğiniz uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

İşte instagram videolarınızı indirebileceğiniz en iyi ücretsiz uygulamalar;

1. Instagram İçin Video İndirme

Instagaram için video indirme adıyla mağazalarda yerini alan uygulama, sorunsuz bir şekilde instagram videolarını cihazınıza indirmenizi sağlıyor.

Instagaram için video indirme, sadece instagram videolarını değil, aynı zamanda hikayelerde indirebileceğiniz bir uygulama olmaktadır.

Instagram için video indirme, veri güvenliğiniz için ise gerekli tüm önlemleri almaktadır. Uygulama üzerinden verilerinizi paylaşmaya ihtiyaç duymadan videolarınızı indirebilirsiniz.

Instagram için video indirme şu anda mağazalarda 1 milyon kişi tarafından en çok puanı kazanmış uygulamalar arasında da yer aldığı için mutlaka uygulamayı denemenizi öneririz.

2.  Instagram İçin Video İndirici

Instagram İçin Video İndirici uygulaması, instagram içerisinde yer alan videoları kolay bir şekilde indirmenize yarayan bir uygulama olmaktadır.

Instagram İçin Video İndirici, sadece video indirebilmekle kalmayıp, son günlerde Instagram’da en çok kullanılan reels, fotoğraf ve hikayeleri de indirebilme seçeneği sunmaktadır.

Instagram İçin Video İndirici, kullanıcılara tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ancak uygulama reklam anlaşmaları ile kazanç sağladığı için uygulama içerisinde reklamlar mevcuttur.

Instagram İçin Video İndirici, uygulaması içerisinde reklam izlemek istemiyorsanız, uygulamanın ücretli versiyonuna geçiş yapabilirsiniz.

3. Ins downloader, Save Ins

Ins downloader, Save Ins uygulaması ile Instagram üzerinde dilediğiniz içeriği ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

Ins downloader, Save Ins uygulamasının diğer instagram video indirme programlarına göre farkı uygulamanın galeri şeklinde de içerikleri indirebilmesidir.

Ins downloader, Save Ins uygulamasını günümüzde 100 binin üzerinde kişi aktif olarak kullanmaktadır. Uygulamanın mağazalarda ki puanlaması ise 4,4/5 gibi çok yüksek oranlarda olmaktadır.

Instagram üzerinden dilediğiniz içeriği indirmek, hatta galeri ile oluşturulmuş içerikleri de cihazınıza indirmek istiyorsanız, Ins downloader, Save Ins uygulamasını kullanabilirsiniz.

4. Video downloader for Instagram

Video downloader for Instagram, instagramda gördüğünüz bir içeriği ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bir uygulama olmaktadır.

Video downloader for Instagram uygulaması 100 binin üzerinde aktif kullanıcı bulunmaktadır. Uygulama mağazasında ise almış olduğu ortalama puan 4,7/5 gibi oldukça yüksek bir puan olmaktadır.

Video downloader for Instagram, uygulamasının diğer instagram video indirici programlardan en önemli farkı ise uygulama içerisinde hashtag üretilebiliyor olmasıdır. Bu sayede bir içerik oluşturacaksanız ve hashtaglere karar vermediyseniz, uygulamayı kullanarak hashtaglerinizi kolayca belirleyebilirsiniz.

Video downloader for Instagram, ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Cihazınızın mağazası üzerinden indirip, dilediğiniz içeriği ücretsiz indirmeye başlayabilirsiniz.

5. IG Downloader

IG Downloader, instagram içerisinde yer alan videoları ve hikaye, story, IG TV gibi farklı türlerde ki içerikleri cihazınıza, ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi olmaktadır.

IG Downloader geliştiricileri uygulama için aktif olarak çalışmakta ve sürekli olarak güncelleme getirerek uygulamayı geliştirmektedir. Bu sebeple uygulamada bulamadığınız bir işlem varsa, bu işlemin de kısa süre içerisinde uygulamada yer edineceğinden emin olabilirsiniz.

IG Downloader’ı günümüzde 50 binin üzerinde kişi aktif olarak kullanmaktadır. 1000 kullanıcının uygulamaya verdiği puan ile de uygulama 4,5/5 puan ile oldukça yüksek bir puana sahiptir.

Instagram videolarını çok uğraşmadan, basit ve kullanıcı dostu bir panel üzerinden kolayca indirmek istiyorsanız, aradığınız uygulama IG Downloader olacaktır.

Instagram Videoları Nasıl İndirilir? (Videolu Anlatım)

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/1HxqCqqesSk” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Instagram videosunu nasıl indireceğiniz hakkında herhangi bir bilginiz yoksa, yukarıda yer alan videodan yararlanarak Instagram videonuzu kolayca indirebilirsiniz.

Video üzerinde yer alan adımları sırası ile takip ederseniz, sizlerde instagram içerisinden dilediğiniz içeriği kolaylıkla indirebilirsiniz.

Cihazınızda videoda yer alan telefonun işletim sistemi ile aynı işletim sistemi yoksa endişelenmeyin. Video da yer alan adımlar tüm Android ve IOS cihazlarda aynı olmaktadır. Bu adımları takip ederek dilediğiniz cihaz ile indirme işleminizi yapabilirsiniz.

Video izlemek yerine yazılı adımları takip ederek kısa sürede videonuzu indirmek istiyorsanız, üst kısımda yer alan “Instagram’dan Video Nasıl İndirilir?” başlıklı yazımızdan yararlanarak videonuzu indirmeye başlayabilirsiniz.

Instagram’dan Video İndirmek Yasal Mı?

Instagram’dan video indirme indirmek isteyen kişilerin birçoğu video indirmeden önce bunu yapmanın yasal olup olmadığını sormak oluyor.

Instagram üzerinden video indirmenin tamamen yasal olduğunu, video indirirken hiçbir yasadışı işlem yapmadığınızı belirtmek isteriz. Bu sebeple instagram üzerinden video indirirken kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Instagram’dan indirdiğiniz bir videoyu kar amacı güderek, sosyal medya platformlarında yayınlarsanız veya bir kişiye ait videoyu kendi adınıza paylaşırsanız işler yasallıktan çıkmaktadır.

Instagram’dan indireceğiniz bir videoyu yayınlamadan cihazınızda tutarak sevdiklerinizle paylaşacaksanız, dilediğiniz içeriği indirmekte özgür olduğunuzu belirtmeliyiz.

Instagram Videoları IOS veya Android Cihazlara İndirilir Mi?

Instagram videolarını mobil cihazlarına indirmek isteyen kişiler çoğunlukla kullandığı telefonun instagram videolarını indirebilmek için destekli olup olmadığını sormaktadır.

Instagram kendini geliştirdikçe ve kullanıcısı arttıkça, instagram için çıkartılan uygulamaların sayısı da arttırmaktadır. Günümüzde instagram üzerinden video indirmek için IOS ve Android uyumlu birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bir tanesini kullanarak dilediğiniz instagram videosunu indirebilirsiniz.

Instagram videolarını IOS veya Andorid cihaza indirebilir miyim diye soran kişilere ise videoları dilediğiniz cihaza, cihazınıza indireceğiniz instagram video indirici uygulaması ile ücretsiz bir şekilde  indirebileceğinizi belirtebiliriz.

En İyi İnstagram Video İndirme Programları YAPILAN YORUMLAR