Samsung Gear VR’ın Uygulaması Sızdırıldı

0 votes, average: 0,00 out of 30 votes, average: 0,00 out of 30 votes, average: 0,00 out of 3 (0 votes, average: 0,00 out of 3)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü Samsung Gear VR’nin Android uygulamasının ekran görüntüleri sızdırıldı.

 

Son zamanlarda giyilebilir teknoloji ürünleri giderek artmaya devam ediyor. Birçok firmadan akıllı saatler, akıllı bileklikler gelmeye devam ederken gündeme sık sık sanal gerçeklik gözlükleri de geliyor. Bu konuda başlangıç olarak gösterebileceğimiz Oculus Rift’in çalışmaları devame derken geçtiğimiz aylarda Samsung’un Gear VR adına sahip sanal gerçeklik gözlüğü üzerinde çalıştığı ortaya çıkmış ve cihazın görüntüsü internette paylaşılmıştı.Eylül ayının başında düzenlenecek olan IFA 2014 etkinliğinde Galaxy Note 4 ile beraber tanıtılacağı iddia edilen Samsung Gear VR‘nin yazılımı ortaya çıktı.

sams

SamMobile tarafından paylaşılan ekran görüntüleri Güney Koreli firmanın sanal gerçeklik gözlüğü hakkında birçok farklı bilgi veriyor. Ayrıca bu cihaz için VR Panoroma ve VR Sinema gibi uygulamalarında yer aldığı görülüyor.Samsung Gear VR uygulamasına görünen diğer bilgilere baktığımızda ise bu cihazda bir dokunmatik ekranın ve geri düğmesini konumlandırdığı dikkat çekiyor.. Paylaşılan ekran görüntülerinden ortaya çıkan özelliklerden biri de S Voice uygulamasının Gear VR’nin kullanımında yardımcı olacağı.Samsung Gear VR’nin sızdırılan uygulamasının ekran görüntülerini diğer sayfalarda bulabilirsiniz.

Samsung Gear VR’ın Uygulaması Sızdırıldı YAPILAN YORUMLAR