Tüm Cihazlarla Uyumlu Bedava Video İndirme Programları 2022

0 votes, average: 0,00 out of 30 votes, average: 0,00 out of 30 votes, average: 0,00 out of 3 (0 votes, average: 0,00 out of 3)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Tüm Cihazlarla Uyumlu Bedava Video İndirme Programları 2022

Tüm Cihazlarla Uyumlu Bedava Video İndirme Programları 2022

İnternetinizin çekmediği durumlarda, en çok keyif alabileceğiniz şeyler arasında olan tv şovları, film, komik video izlemek gibi keyfinizden ödün vermek istemiyorsanız, videolarınızı cihazınıza indirip, dilediğiniz zaman internet erişimi sağlamadan bu videoları izleyip keyif almaya devam edebilirsiniz.

Bu yazımızda, tüm cihazlarda uyumlu olan video indirme programlarını listeledik. Bu listemizde yer alan herhangi bir program üzerinden dilediğiniz videoyu indirerek, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde bu videoları izleyebilirsiniz.

İşte 2022 yılında tüm cihazlar ile uyumlu olan video indirme programları;

1. Free Youtube Download

Free Youtube Download, sadece Youtube platformu üzerinde yer alan videoları ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bir video indirme programıdır.

Sıkı bir video izleyicisi iseniz, bu program sayesinde Youtube üzerinde gördüğünüz her videoyu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Free Youtube Download’ta video kalitesini de siz belirleyebilirsiniz. İzlediğiniz videonun yüksek çözünürlükte olup, izlediğiniz videodan keyif almak istiyorsanız, yüksek çözünürlük seçeneğini seçebilirsiniz.

Free Youtube Download’ı diğer video indirme programlarından ayıran en önemli özelliği ise toplu bir şekilde video indirme seçeneği sunmasıdır.

2. All Video Downloader

All Video Downloader, kendi içerisinde video arayıp indirebileceğiniz, bedava video indirme programları arasında yer almaktadır.

All Video Downloader sayesinde tarayıcınızda bir video aramakla kalmayıp, program içerisinde video arayıp, dilediğiniz videoyu dilediğiniz çözünürlükte indirebilirsiniz.

Karmaşık arayüze sahip olmaması ve kolay bir şekilde video indirtebilmesinden dolayı, video indirmek için vakit harcamak istemeyen kişilerin en fazla tercih ettiği programlardan bir tanesidir.

All Video Downloader’ın en önemli özelliklerinden bir kaçı ise, videoda yer alan sesi ayırabiliyor olmanız ve indireceğiniz video formatını belirtip ona göre indirebiliyor olmanızdır.

3. Any Video Converter

Any Video Converter, dilediğiniz tüm platformlar üzerinde yer alan videoları ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz ücretsiz video indirme programı olmaktadır.

Videoyu uygulama içerisinde attıktan sonra videonuzun uzunluğuna bağlı olarak belirlenen süreyi beklerseniz, videonuz inmiş olacaktır.

All Video Downloader’ı diğer video indirme programlarından ayıran en önemli özellik ise, videoyu dilediğiniz yerden kesebilir ve süresiyle oynayabilirsiniz.

All Video Downloader’da dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri ise, programın bazı özelliklerinin ücretli olmasıdır. Ücret ödemeden video indirmek istiyorsanız, bazı özellikleri kullanmamanız gerekecektir.

4. Freemake Video Downloader

Freemakee Video Downloader ile video platform siteleri üzerinde yayınlayan tüm videoları dilediğiniz gibi cihazınıza indirebilirsiniz.

Freemakee Video Downloader’ın basit ve kullanışlı bir arayüzü sahip olması sebebiyle, hemen video indirmek isteyen kişilerin genellikle tercih ettiği program olmaktadır.

Freemakee Video Downloader’da indireceğiniz video formatını da sizler belirliyorsunuz. Program ile sadece .mp4 değil, .mov, .wmv, .avi gibi daha birçok uzantıda videonuzu indirebilirsiniz.

Freemakee Video Downloader’ın en güzel özelliği ise toplu bir şekilde video indirme seçeneği sunmasıdır. Ancak toplu video indirme sırasında bilgisayarınızda donma ve yavaşlamalar olabileceğinden dolayı çok fazla sayıda videoyu aynı anda indirmemenizi öneririz.

5. aTube Catcher

Elinizde bulunan veya tarayıcınızda gördüğünüz videoları kolay bir şekilde indirmenizi sağlayacak bir diğer video indirme programı aTube Catcher’dır.

aTube Catcher ile sadece videonuzu indirmekle kalmayıp, dilerseniz videonuzu bir CD’ye de yazdırabilirsiniz.

aTube Catcher da diğer diğer video indirme programları gibi farklı uzantılarda video indirmeye olanak sağlamaktadır. Bu sayede dilediğiniz formatta ki videonuzu indirebilirsiniz.

aTube Catcher’ın diğer video indirme programlarından en büyük farkı ise tüm cihazlar için video indirebilme şansı sunmasıdır.

aTube Catcher ile indireceğiniz videonun mobil cihaz için mi, tablet için mi veya bilgisayar için mi olacağını seçerek, hangi cihaz için indirmeyi seçtiyseniz, o cihaz için uyumlu videonuzu alabilirsiniz.

6. 4K Video Downloader

4k Video Downloader ile videonuzun cihazınızda olmasına gerek kalmadan videoları kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

4K Video Downloader’da video indirebilmeniz için internet üzerinde gördüğünüz bir video linkini buraya yapıştırarak o videoyu kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

4K Video Downloader’ın en önemli özellikleri arasında ise 4K çözünürlükte ve 360 derece açılı videoları indirebilme özelliği yer almaktadır.

Ücretsiz kaliteli videolarınızı indirebileceğiniz bu programın en kötü yanı ise sadece 24 adet ücretsiz video indirebilme ile sizleri sınırlandırmasıdır. Sonrasında ki indirmelerde uygulama belirli bir ücret talep etmektedir.

4K Video Downloader’da sadece video değil, dilerseniz site içerisinde yer alan müzikleri de ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

7. ByClick Downloader

ByClick Downloader, .mp4 video indirmek dışında, .mp3 uzantılı ses dosyalarını da ücretsiz bir şekilde cihazlarınıza indirebileceğiniz bir programdır.

ByClick Downloader ile dilediğiniz videonun dilerseniz ses ve görtünüsünü, dilerseniz sesini, dilerseniz de sadece görüntüsünü ayırıp kolayca indirebilirsiniz.

ByClick Downloader, 720p, 1080p, 4K ve 8K gibi yüksek çözünürlükteki videoları da ücretsiz indirme seçeneği sunmaktadır. Yüksek kaliteli video indirmek isteyen kişilerin de bu sebeple en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer almaktadır.

ByClick Downloader’ta dilerseniz oluşturduğunuz veya oluşturulmuş playlistleri de toplu bir şekilde indirebilirsiniz. Ancak bu süreçte internet hızınızda yavaşlıklar olabileceği için dikkat etmelisiniz.

ByClick Downloader’ı diğer video indirme programları arasından ayıran en önemli özelliği ise 7/24 destek hattının yer almasıdır. Programda bir sorunla karşılaşırsanız, destek ekibiyle görüşerek sorununuzu kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

8. Fastesttube

Fastesttube, youtube videolarını ücretsiz bir şekilde dilediğiniz formata çevirip cihazınıza indirebileceğiniz bir programdır.

Fastesttube ile sadece youtube videolarını indirebilirsiniz. Diğer video platformları üzerinde yer alan herhangi bir videoyu indirme şansı sunmamaktadır.

Fastesttube’yı dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz, dilerseniz de eklenti olarak tarayıcınıza ekleyip direk youtube üzerinden videolarınızı indirebilirsiniz.

Youtube videolarını ücretsiz indirmenizi sağlayan bu programın diğer programlardan en büyük artısı, direk tarayıcı üzerinden indirme yapabiilyor olmasıdır.

Fastesttube’yi dilerseniz masaüstü uygulaması olarak bilgisayarınıza indirebileceğiniz gibi, eklenti olarak tarayıcınıza da indirerek ücretsiz videolarınızı indirmeye başlayabilirsiniz.

9. ClipGrab

Oldukça kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olan, bir diğer bedava indirme programı arasında ClipGrab yer almaktadır.

ClipGrab ile Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi açık kaynak video platformları üzerinden videolarınızı indirebilirsiniz.

ClipGrab ile sadece video platformlarına bağlı kalmadan, tarayıcı üzerinden gördüğünüz videoları da kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

ClipGrab’ın diğer video indirme programlarından en büyük artısı, bir tarayıcıya ihtiyaç duymadan video indirebiliyor olmanızdır. Uygulamayı direkt masaüstünüze indirip videolarınızı indirebilirsiniz. Ayrıca programın sunmuş olduğu ses ve görüntü ayırma seçeneği ile de dilerseniz videonun görüntüsünü, dilerseniz de video da yer alan sesi kolaylıkla indirebilirsiniz.

2022 yılında en popüler bedava video indirme programlarını listelediğimiz bu içerikte yer alan herhangi bir uygulama ile internet üzerinde yer alan videoları kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Bu uygulamalar, en güvenilir ve en kaliteli video indirme programları arasında yer aldığı için, güvenlik konusunda da herhangi bir şüphe duymanıza gerek yoktur.

Listemizde yer alan programları bilgisayarınıza indirmek istemiyorsanız, bu uygulamaların eklenti versiyonlarını tarayıcınıza indirerek, yüksek kalitede ki videolarınızı hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Tüm Cihazlarla Uyumlu Bedava Video İndirme Programları 2022 YAPILAN YORUMLAR