Ücretsiz Film İzleme Uygulaması

0 votes, average: 0,00 out of 30 votes, average: 0,00 out of 30 votes, average: 0,00 out of 3 (0 votes, average: 0,00 out of 3)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Ücretsiz Yerli ve Yabancı Bedava Film İzleyebileceğiniz Uygulamalar 2022

İnsanların yapmaktan en çok keyif aldığı şeyler arasında film izlemek gelmektedir. Ancak günümüzde bu zevki yapmak bile ücretli bir hal almıştır.

Yaşadığımız, teknoloji çağında onlarca farklı uygulama üzerinden ücretsiz film izleyebilme seçeneği varken film izlemek için para vermek mantıklı mı?

Film izlemek için hiç bir ücret ödemek istemeyen film tutkunları için bu yazımızda ücretsiz film izleyebileceğiniz en iyi uygulamaları listeledik. Listemizde yer alan ücretsiz film izleme uygulamalardan bir tanesini seçerek mısırınızı patlatıp, koltuğunuza oturarak ücretsiz bir şekilde filminizi izlemeye başlayabilirsiniz.

İşte ücretsiz film izleyebileceğiniz en iyi uygulamalar;

1. Youtube

Youtube, ücretsiz film izleyebileceğiniz uygulamaların en başında yer almaktadır. Youtube, her ne kadar insanlar tarafından sosyal paylaşım videoları atılan bir uygulama olarak bilinse de içerisinde on binlerce farklı film yer aldığı pek bilinmemektedir.

Youtube üzerinden ücretsiz bir şekilde on binlerce filme erişip dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Ancak bazı Youtube kanalları paylaşılan filmlerin telif sebebi ile kaldırılmaması için bazı film sahnelerine müdahalelerde bulunmaktadır. O kadarda olur canım 🙂 diyen ücretsiz film izleme meraklıları için Youtube’un bir film deryası olduğunu belirtebiliriz.

Youtube, tüm cihazlar ve tüm tarayıcılarda desteklidir. Bu sebeple dilediğiniz cihaz üzerinden Youtube’a erişim sağlayabilirsiniz.

Film izlerken, youtube kanalının film aralarına koyduğu reklamlardan sıkılırsanız, bu sorunu da reklam engelliyiciler ile çözebilirsiniz. Hangi reklam engelleyiciyi kullanıp Youtube reklamlarını engelleyeceğinize henüz karar vermediyseniz ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz.

2. PuhuTv

PuhuTv, 2016 yılında Doğuş Grubu tarafından kurulmuş, internet üzerinden ücretsiz film izleyebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi olmaktadır.

Türkiye’nin ilk dijital medya platformu olan PuhuTv üzerinden ücretsiz film izleyebilmeniz için sadece uygulamaya abone olmanız yeterli olacaktır.

PuhuTv’yi sadece internet üzerinden değil, televizyon ve tablet uygulamalarını indirerek bu cihazlardan da açabilirsiniz.

PuhuTv’de erişebileceğiniz şeyler arasında sadece film de yer almamaktadır. Ücretsiz üyelik ile uygulamanın sunduğu diğer yerli dizi ve içeriklere de kolayca erişebilirsiniz.

3. FoxPlay

FoxPlay, günümüzde aktif yayın hayatına devam etmekte olan Fox TV’nin, internet üzerinde ki içerik tutkunlarına özel olarak içerik sunduğu bir platform olmaktadır.

FoxPlay’in uygulamasını indirerek veya Youtube’a giriş yapıp kanal linki üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

FoxPlay uygulamasında sadece ücretsiz filmler de yer almamaktadır. Fox TV’de takip ettiğiniz bir içeriği kaçırdıysanız veya hoşunuza giden bir içeriği tekrar izlemek isterseniz, bu platformdan yararlanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde 1000 taneyi aşmış video yer almasından dolayı, uygulamanın herkese hitap ettiğini de belirtebiliriz.

4. Yidio

Yidio yazılım ekibi tarafından geliştirilen, birçok platformdan film çekmesi sebebiyle, ücretsiz film izleme platformlarının en başında yer aldığını belirtebiliriz.

Yidio’da aradığınız veya aramadığınız birçok filmi kolaylıkla bulabilirsiniz. İçerisinde bu kadar fazla içerik yer almasından dolayı da adını bu alanda birçok kişiye duyurmuş ücretsiz film uygulamalarından bir tanesi olmaktadır.

Yidio’da kullanıcıların hoşuna gitmeyecek şeyler arasında ise izlemek istediğiniz filmlerin ücretle sunuluyor olmasıdır. Her filmi ücretsiz sağlarsa kullanıcıların bu uygulamadan vazgeçemeyeceğini düşünüyoruz.

Yidio, şu anda IOS ve Android platformlar için desteklenen ücretsiz film izleme uyguamalarından bir tanesi olmaktadır.

Uygulamayı indirmek istiyorsanız, bu platformların marketleri üzerinden uygulamayı ücretsiz edinebilirsiniz.

5. SnagFilms

SnagFilms, 2008 yılında Ted Leonsis tarafından kurulan, ücretsiz film ve dizi içeriklerini izleyebileceğiniz bir platform olmaktadır.

Indie ve belgesel türünden hoşlanan kişiler için bu program olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Sunduğu tüm içeriklerin yüksek çözünürlüklü olması, kullanıcılarına keyifle içerik izleme şansı sunmaktadır.

SnagFilms, kullanıcılarına ücretsiz film sunsa da kazancını reklamlar üzerinden yönetmektedir. Bu sebeple karşınıza reklam çıkmasına şaşırmayın. Ancak diğer ücretsiz film izleme programlarından çok daha az reklam yer aldığı için uygulama gayet kullanuabilir durumdadır.

SnagFilms, birçok cihaza da destek vermektedir. Destek vermiş olduğu cihazlar arasında IOS, Android, Windows, Xbox, Playstation yer almaktadır ve her geçen gün bu platform sayıları artış göstermektedir.

5. Pluto Tv

Pluto Tv 2013 yılında, Nick Grouf tarafından kurulmuş, günümüzde en zengin içeriklere sahip ücretsiz film izleme uygulamalarından bir tanesi olduğunu belirtebiliriz.

Pluto Tv, kullanıcılara birçok farklı özelliği ile hizmet sunmaktadır ve çok basit bir arayüzü olduğu için kullanımı da oldukça kolaydır.

Uygulamaya giriş yaptığınız gibi, ücretsiz birçok film ve TV şovlarını karşınızda göreceksiniz. Buradan dilediğiniz içeriğe ücretsiz bir şekilde ulaşıp izlemeye başlayabilirsiniz.

Pluto Tv altyazılı film sevdalıları için de ekstra altyazı seçeneği sunuyor. Bu seçenekten yararlanıp, filmlerinizi orjinal aktörün sesiyle dinleyip altyazıdan konuşmaları okuyup keyifli bir film gecesi geçirebilirsiniz.

Pluto TV’de SnagFilms gibi, birçok cihaz ile uyumlu olmaktadır. Pluto TV’yi, IOS, Android, Windows, Xbox, Playstation cihazlara ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

7. Roku

Roku, 2008 yılında Netflix tarafından geliştirilen bir içerik izleme aracı olarak bilinse de, aslında birçok ücretsiz film izleyebileceğiniz bir film izleme platformu olduğunu daha önce duymuş muydunuz?

Evet, Roku aslında kendi içeriklerini ücretsiz bir şekilde film severlere sunan film uygulamalarından bir tanesidir. Bu filmleri ücretsiz izlemek için herhangi bir Roku cihazınızın olmasına da gerek yoktur.

Roku’nun kendi web sitesine üye olmanız ardından filmler ve tv şovları seçeneğinden bu içeriklere ulaşabilirsiniz.

Roku’nun bu içeriklerini belirli cihazlarda ise izleyemezsiniz. Sadece tarayıcı üzerinden izleyebileceğinizin bu içerikleri, telefon, bilgisayar gibi cihazlar üzerinden izlemek isterseniz, Roku Tv cihazını almanız gerekmektedir.

8. Sony Crackle

Sony Pictures, film endüstrisinde en bilinen firmalarından bir tanesi olmaktadır. Sony Crackle’de Sony’nin bu içeriklerini ve çok fazla içeriğini ücretsiz bir şekilde izleyebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi olmaktadır.

Ücretsiz film izleme uygulama uygulamaları diyince akıllara gelen ilk uygulamalardan bir tanesi olan Sony Crackle, reklam destekli bir uygulama olmaktadır.

Sony Crackle’de ücretsiz film izlemek istiyorsanız, öncelikle birçok reklam videosu izlemeniz gerekecektir. Bu videolardan ardından filminizi izlemeye devam edebilirsiniz. Oldukça geniş bir film yelpazesine sahip bu uygulama da reklam izlemek ne kadar can sıkıcı olsa da sunduğu filmlere karşılık birkaç dakika reklamın hatrının olacağını düşünüyoruz.

Sony Crackle, tüm cihazlar için destekli bir uygulamadır. IOS, Android, Windows, Xbox, Playstation cihazlarından uygulamayı edinip, ücretsiz film izlemeye başlayabilirsiniz.

9. Vudu

Vudu, 2004 yılında kurulmuş, en eski ücretsiz film izleme uygulamaları arasında yer alan bir platformdur. Reklam ortaklığı ile hizmet veren bu uygulama da ücretsiz filmlerinizi keyifle izleyebilirsiniz.

Vudu, en eski ücretsiz film izleme programları arasında yer alsa da günümüzde hala güncel filmler düzenli olarak eklenmektedir. Bu sebeple aradığınız güncel filmleri de uygulamadan kolayca bulabilirsiniz.

Vudu’dan ücretsiz film izlemek için üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluşturmanız ardından “Ücretsiz” sekmesine gidip beğendiğiniz herhangi bir içeriği izlemeye başlayabilirsiniz.

Vudu’dan içerik izlemek isteyen kişiler, dilediği cihaz üzerinden uygulamaya erişebilirler. Uygulama, iOS, Android, Roku, Windows, Xbox One ve PlayStation 3 / 4 cihazları ile tam destekli çalışmaktadır.

Ücretsiz Film İzleme Uygulaması YAPILAN YORUMLAR